سایت های برگزیده برای ایمیل مارکتینگ

ساخت وبلاگ
چکیده : ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل تبلیغاتی از تکنیکهای فناناپذیر بازاریابی اینترنتی هستند ک... با عنوان : سایت های برگزیده برای ایمیل مارکتینگ بخوانید :

ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل تبلیغاتی از تکنیکهای فناناپذیر بازاریابی اینترنتی هستند که البته زمینه کلاهبرداری بسیاری هم ایجاد کرده اند و همین باعث شده است تا حد زیادی نام این روش با بدی عجین شود!

تعداد سایتهای سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ در دنیا بسیار زیاد است اما در این پست به معرفی ۱۰ گزینه برگزیده خواهیم پرداخت که در میان آنها چند سایت ایرانی نیز وجود دارد:
۱. MailChimp

یکی از با کیفیت ترین، محبوب ترین و منعطف ترین سرویس های ایمیل مارکتینگ دنیا. مهمترین مزیت این سرویس امکان ایجاد اکانت رایگان است که در آن میتوانید تا ۲۰۰۰ عضو به رایگان داشته باشید و البته برای هر یک حداکثر ۶ ایمیل در ماه می توانید بفرستید یعنی مجموعاً ۱۲۰۰۰ ایمیل رایگان میتوان ارسال نمود.

این سرویس به شدت و به طرز وحشتناکی با اسپمرها مشکل دارد. پس اسپمر عزیز، توجه داشته باش که به فکر استفاده از سرویس رایگان میل چیمپ نباشی به نفعت خواهد بود!

خبرنامه WEBRGB نیز از میل چیمپ قدرت میگیرد.
۲. iContact

هر کس یک بار اسم ایمیل مارکتینگ را شنیده باشد، اسم iContact را هم شنیده است مخصوصاً که به نام آن کلاهبرداریهای زیادی هم در وب فارسی انجام شده است و احتمالاً همین الآن هم می شود!
۳. GetResponse

یکی از سرویسهای محبوب من که البته بلاگهای زیادی در سطح جهان از آن بهره میگیرند. قیمتهای بسیار مناسب و البته کیفیت بالای سرویس ها و پشتیبانی قوی از ویژگی های قابل ذکر این سرویس است. اولین خبرنامه ای که در آن عضو شدم، از getresponse.com قدرت میگرفت. تجربه کار با این سرویس را داشته ام.
۴. Aweber

یکی دیگر از به قول معروف سرویس های تاپ ایمیل مارکتینگ در دنیا که همچون سایر سایتهای معرفی شده در این لیست، کیفیت سرویس و پشتیبانی بسیار بالایی دارد. aweber.com اولین سرویس ایمیل مارکتینگی بود که برای مدتی کوتاه آن را تست کردم و البته امکانات کامل آن باز هم برای بازگشت به این سرویس وسوسه ام می کند.
۵. Constant Contact

این سایت که کلاً روی ارتباط آنلاین با مشترین مانور میدهد دارای بخش سرویس ایمیل مارکتینگ است که در رنکینگهای بسیاری رتبه های خوبی بدست آورده است لذا این سایت را نیز در نظر داشته باشید. شخصاً با آن کار نکرده ام و نمیتوانم نظر خاصی درباره آن بدهم.
۶. Campaign Monitor

سایت ۸۰۰۰ بر اساس رتبه بندی الکسا و دارای یوزرهای فراوان و البته معرفی شده در رنکینگهای متفاوت. نکته جالب توجه این است که با سرویس این سایت میتوانید به ازای هر ایمیلی که ارسال میکنید و بسته به تعداد دریافت کنندگان پرداخت داشته باشید (این سرویس در برخی دیگر از سایتها نیز ارائه می شود.)
۷. Vertical Response

سرویس جالب هر ایمیل ۱ سنت از نکات برجسته ی این سایت است. حضور این سایت در رنکینگهای متعدد حاکی از کیفیت بالای سرویس ایمیل مارکتینگ آن است.
۸. Mad Mimi

به عنوان آخرین سایت انگلیسی زبان ایمیل مارکتینگ از این سایت جالب نام میبرم. سرویس رایگان این سایت به شما امکان مدیریت ۲۵۰۰ عضو با قابلیت ارسال حداکثر ۱۲۵۰۰ ایمیل ماهیانه را می دهد. البته هوس دور زدن و ساختن چندین اکانت به سرتان نزند… .

موارد فوق برترین های ایمیل مارکتینگ در سطح جهان بودند اما دو مورد آخر را به معرفی دو سایت تقریباً تازه کار ایرانی اختصاص میدهم تا مقایسه ای داشته باشید از امکانات و کیفیت سرویس و همچنین با نمونه های داخلی آشنا بشیم:
۹. mailchi.in

یکی از سایتهای تازه کار در این زمینه که از همان انتخاب دومین بوی کپی برداری به مشام می رسد! البته وقتی وارد پنل این سیستم می شویم و امکانات ابتدایی و کار راه انداز آن را میبینیم، هرگونه تصور کپی برداری منتفی می شود. برای استفاده های آماتور و کارهای معمولی سرویس ایده آلی به نظر می رسد البته خود من آن را تست نکردم. چون مثلاً ادیتور به شدت ناقصی دارد و امکان ارسال از فید را ارائه نمیدهد! و البته دلایل بسیار دیگر… . نکته مهم در مورد این سایت، این است که خود مدیریت سایت آن را برنامه نویسی کرده است و خبری از فارسی سازی نیست.
۱۰. email118.com

سایت فارسی زبان دیگری که پنل نسبتاً کاملی دارد اما خب این پنل به زبان انگلیسی است و مدیریت آن حتی زحمت فارسی کردن آن را به خود نداده است! البته در این مورد هم من امکان ارسال از فید که یکی از بهترین آپشن ها هست را موفق نشدم پیدا کنم و احساس میکنم این سرویس هم از آن محروم است.

در مورد دو سایت آخر یعنی سایتهای ایرانی معرفی شده باید متذکر بشم که: بدون تعارف اگر کار شما با ایمیل مارکتینگ در ارسال ایمیلهای تبلیغاتی خلاصه میشود، دو گزینه ی آخر ایده آل هستند و مطمئن باشید سرویس های معرفی شده انگلیسی زبان بدون هیچ تعارفی اکانت اسپمرها را بلاک خواهند کرد… . همچنین باید اضافه کنم که نام بردن از دو سایت فارسی زبان، صرفاً برای معرفی بودن وگرنه روش کار هیچ یک مخصوصاً email118.com مورد تأیید نیست و در واقع این سایت مصداق عینی انتشار اطلاعات شخصی به صروت غیر حرفه ای به شمار می روند؛ مدیریت این سایت مبادرت به درج تعداد زیادی از ایمیلهای اصطلاحاً فعال نموده است. این انتشار ضمن آنکه باعث ایجاد مزاحمت برای صاجبین ایمیلها می شود، مراتب اسپمر مارکتینگ و ارسال انبوه ایمیلهای تبلیغاتی زرد و بی ارزش را فراهم می آورد.

ایمیل مارکتینگ | پنل ایمیل مارکتینگ | ارسال ایمیل انبوه ,بانک ایمیل تبلیغاتی دانلود ,سایت ارسال ایمیل انبوه رایگان ,سرور ارسال ایمیل انبوه ,ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ ,پنل ایمیل مارکتینگ,...
ما را در سایت ایمیل مارکتینگ | پنل ایمیل مارکتینگ | ارسال ایمیل انبوه دنبال می کنید

نویسنده : faezeh بازدید : 24 تاريخ : چهارشنبه 1 شهريور 1396 ساعت: 21:35